Nejoblíbenější

Odkazy
Pneuservis u Kopeckých, Valašské Meziříčí již řadu let poskytuje profesionální, komplexní a kompletní služby v oblasti pneu. Našim primárním cílem je vždy zajistit našim klientům špičkový servis. Nabízíme služby jako pneuservis osobních a nákladních aut, oprava pneu a duší, myčka pneu, seřízení geometrie, plnění a desinfekce klimatizace, drobné mechanické práce, čištění interiérů, ruční automyčka a řadu dalších. V naší prodejně si také můžete vybrat ze širokého sortimentu pneu, disků a dalšího auto-zboží.
http://www.pneu-ukopeckych.cz
(Kliknuti: 28; Komentáře: 0; Přidáno: 13.04.2008) :: Detail
Nezávislý informační server Vsetína a okolí. Naším cílem je vybudovat kvalitní server, který bude přinášet veškeré důležité informace ze Vsetína a okolí. Chtěli bychom vytvořit kompletní přehled firem, škol, zdravotnických zařízení, informovat o kulturních a sportovních akcích, nabízet aktuální ceny PHM, slevy, nabídky práce, ... Na webu bude možné podávat bezplatnou soukromou inzerci.
http://www.vsetin-info.cz/
(Kliknuti: 25; Komentáře: 0; Přidáno: 26.04.2008) :: Detail
Specializujeme se na 1 až 4 barevný tampónový tisk. Potiskneme Vaše reklamní předměty, nebo průmyslové výrobky.
http://www.tamponovy-tisk.cz
(Kliknuti: 25; Komentáře: 0; Přidáno: 27.03.2009) :: Detail

Zlaté šípy jsou oddílem dětí, který podniká široké spektrum aktivit a také pátým rokem provozují klub “Svět her a poznání Vrtule”, který je otevřen široké veřejnosti.

http://www.zlatesipy.cz
(Kliknuti: 21; Komentáře: 0; Přidáno: 16.10.2008) :: Detail
Valašský soubor písní a tanců Bača. Pracuje ve Valašském Meziříčí od roku 1945, v posledních letech pod "křídly" KZ města Valašské Meziříčí.. Systematicky zpracovává oblast meziříčska a rožnovska. Tance točivé, řemeslnické, zbojnické,obřadní jako jsou např.svatební písně.
http://www.soubor-baca.net
(Kliknuti: 20; Komentáře: 0; Přidáno: 18.06.2009) :: Detail